Zajęcia z nauki tańca ludowego

UWAGA! Strona ta używa plików „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Kliknij aby zmienić slajd
Poprzednia strona www Elektroniczna Obsługa Wniosków
poniedziałek, 21 maja 2018| Odwiedziły nas już 708594 osoby | Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 
Gmina Słupca Gmina Lądek Gmina Zagórów Gmina Powidz Gmina Strzałkowo Gmina Miejska Słupca Gmina Ostrowite

Zajęcia z nauki tańca ludowego

        Stowarzyszenie "Unia Nadwarciańska" realizuje projekt pt. "Spotkania z Folklorem" w okresie od 01.08.2011r. - 31.12.2012r. w ramach Priorytetu 1 Aktywni świadomi obywatele, aktywne wspólnoty lokalne, z obszaru wsparcia nr 8- Pielęgnowanie tożsamości narodowej i kulturowej w ramach Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

      Projekt "Spotkania z Folklorem" współfinansowany jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Stowarzyszenie 'Unia Nadwarciańska" realizuje projekt pt. "Spotkania z Folklorem" w okresie 01.08.2011- 31.12.2012r. w ramach Priorytetu 1 Aktywni świadomi obywatele, aktywne wspólnoty lokalne, z obszaru wsparcia nr 8 - Pielęgnowanie tożsamości narodowej i kulturowej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
     W ramach projektu od września 2011 roku do grudnia 2012 roku odbywaja sie bezpłatne zajecia z nauki tańca ludowego: wielkopolskiego i ogólnopolskiego dla dwóch dziesięcioosobowych grup dzieci ze szkół podstawowych z terenu powiatu słupeckiego.
Na zakończenie nauki tańca we wrześniu 2012 rokuy grupy taneczne zaprezentują nabyte umiejętności podczas XII Spotkań z Folklorem.
Zapisy do projektu są przyjmowane u Pana Krystiana Bartczaka - Centrum Kultury "MUZYK" pod nr telefonu 783 963 969. 

 
Do pobrania:

Deklaracja udziału

Regulamin

Oświadczenie


Fotorelacja z zajęć nauki tańca