Szkolenie dla przyszłych beneficjentów w ramach naboru Nr 1/2016

UWAGA! Strona ta używa plików „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Kliknij aby zmienić slajd
Poprzednia strona www Elektroniczna Obsługa Wniosków
piątek, 14 sierpnia 2020| Odwiedziły nas już 915799 osoby | Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Gmina Słupca Gmina Lądek Gmina Zagórów Gmina Powidz Gmina Strzałkowo Gmina Miejska Słupca Gmina Ostrowite

Szkolenie dla przyszłych beneficjentów w ramach naboru Nr 1/2016

W dniu 28 września 2016 r. w nowym biurze Stowarzyszenia "Unia Nadwarciańska" odbyło się szkolenie skierowane do osób zamierzających składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w  ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, zgodnie z ogłoszeniem NR 1/2016 o naborze.
Pani Iwona Suszka Wiceprezes Stowarzyszenia, raz jeszcze przypomniała uczestnikom, kto w obecnym naborze może aplikować, jakie należy spełnić warunki oraz  jakie obowiązują kryteria przyznania pomocy.
Ważnym punktem spotkania było omówienie zmian, które nastąpiły w związku z wejściem w życie, z dniem 2 września 2016 r. Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej na w/w wsparcie.
W kolejnej części spotkania omówione zostały zasady wypełniania wniosku, zasady wypełniania biznes planu oraz najczęściej popełniane błędy w trakcie jego przygotowania.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu, co pozwoli uzyskać dodatkowe punkty przy naborze wniosku. Strony zostały również poinformowane o dodatkowej możliwości skorzystania z indywidualnych doradztw.

FOTORELACJA