Kolejne szkolenie dla osób składających wnioski w naborze Nr 1/2016

UWAGA! Strona ta używa plików „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Kliknij aby zmienić slajd
Poprzednia strona www Elektroniczna Obsługa Wniosków
piątek, 14 sierpnia 2020| Odwiedziły nas już 915743 osoby | Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Gmina Słupca Gmina Lądek Gmina Zagórów Gmina Powidz Gmina Strzałkowo Gmina Miejska Słupca Gmina Ostrowite

Kolejne szkolenie dla osób składających wnioski w naborze Nr 1/2016

W dniu 10 października 2016 r. odbyło szkolenie skierowane do osób zamierzających składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w  ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” zgodnie z ogłoszonym naborem Nr 1/2016.

Wyznaczono drugi termin szkolenia z uwagi na dużą ilość chętnych, która zgłosiła się zgodnie z naborem w terminie do 28 września. Niestety możliwości lokalowe biura Stowarzyszenia "Unia Nadwarciańska" nie pozwoliły na przeszkolenie wszystkich chętnych w jednym czasie.

Pani Iwona Suszka - Wiceprezes Stowarzyszenia, na wstępie szkolenia przypomniała uczestnikom, kto w obecnym naborze może aplikować, jakie należy spełnić warunki oraz  jakie obowiązują kryteria przyznania pomocy. W kolejnej części spotkania omówione zostały w sposób szczegółowy zasady wypełniania wniosku oraz zasady wypełniania biznes planu.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie odbycia szkolenia, co pozwoli uzyskać dodatkowe punkty przy naborze wniosku.
Strony zostały również poinformowane o dodatkowej możliwości skorzystania z indywidualnych doradztw, co w większości przypadków miało już miejsce.