AKTUALNOŚCI

UWAGA! Strona ta używa plików „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Kliknij aby zmienić slajd
Poprzednia strona www Elektroniczna Obsługa Wniosków
poniedziałek, 20 maja 2019| Odwiedziły nas już 813786 osoby | Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Gmina Słupca Gmina Lądek Gmina Zagórów Gmina Powidz Gmina Strzałkowo Gmina Miejska Słupca Gmina Ostrowite

AKTUALNOŚCI

Uzupełnienie - odpowiedzi z MRiRW

W związku z nowym okresem programowania, przedstawiamy Państwu odpowiedzi Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na wybrane pytania, dotyczące "Wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozowoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

ODPOWIEDZI

Powołano do życia nowe stowarzyszenie

Z inicjatywy Starosty Słupeckiego Mariusza Roga w dniu 1 lipca 2016 r. w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Słupcy zebrał się komitet założycielski i powstało nowe Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Przedsiębiorczości Produktu Lokalnego z siedzibą w Strzałkowie. 


Więcej…

Spotkanie informacyjne na temat założeń LSR na lata 2016-2023 z grupą defaworyzowaną

W dniu 21 czerwca 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Słupcy odbyło się kolejne spotkanie informacyjne na temat założeń Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023, które poprowadziła prezes Stowarzyszenia 'Unia Nadwarciańska" Pani Anita Kubicka. Zebrani z grupy defaworyzowanej w wieku 16-34 lata i powyżej 50 roku życia uzyskali szczegółowe wskazówki na jakie cele i pedsięwzięcia będzie można pozyskać unije środki. Prowadząca podkreśliła, jakie terminy należy brać pod uwagę przy pisaniu biznes planu i jak wygląda kwestia płatności. 
Wszystkie osoby, które chciałyby odbyć indywidualne konsultacje zapraszamy do biura na ul. Dworcowej 62 w Słupcy.

FOTORELACJA

Delegacja z Niemiec z Sekretarz Stanu w Heskim Ministerstwie Środowiska na czele


W dniach 31 maja – 3 czerwca, na zaproszenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego, we współpracy, m.in. Starostwa Powiatowego w Słupcy i Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska”, w Wielkopolsce gościła delegacja z Niemiec z Beatrix Tappeser Sekretarz Stanu w Heskim Ministerstwie Środowiska, Ochrony Klimatu, Rolnictwa oraz Ochrony Konsumentów.


Więcej…

Strona 7 z 47